Low Cost-Fly

Trending News Updates

Obrońca tytułu Michigan spada do 4-3, po porażce 21-7 z 22. numerem Illinois | Tiger’s Media

Wpadka Jacka Tuttle’a była jedną z trzech strat drużyny Michigan podczas porażki Wolverines z Illinois. (Zdjęcie: Michael Allio/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Sezon nr 24 w Michigan stał się bardzo przewidywalny.

Obrońcy tytułu mistrza kraju w sobotę spadł 21-7 na 22. miejsce w Illinois spaść do 4-3. Rosomaki ponownie miały trudności z podaniem piłki, trzykrotnie odwróciły piłkę i opuściły obronę, aby bronić wielu krótkich pól.

Illinois miało zaledwie 267 jardów całkowitego ataku, a najdłuższa zdobyta bramka Illiniego wyniosła 55 jardów. Miało to miejsce w trzeciej kwarcie, kiedy Luke Altmyer strzelił niszczyciela z odległości 1 jarda w ósmej akcji w serii, co dało Illini 14-punktowe prowadzenie po wynikającej z tego 2-punktowej konwersji.

Och, ta przejażdżka obejmowała także fenomenalny fałszywy łódkę, który całkowicie zaskoczył Michigan.

Po tym, jak Illinois otworzyło mecz golem z gry, 10 kolejnych punktów zdobytych przez Illiniego padło po rzucie z gry z 32 jardów po rzucie z gry z 24 jardów i niszczycielu czołgów po 51 jardach w siedmiu grach.

Gol z gry został zdobyty po faulu QB Jacka Tuttle’a. Po raz pierwszy wystartował w sezonie po tym, jak z ulgą przyjął Alexa Orjiego podczas porażki Wolverines w 6. tygodniu z Waszyngtonem. TD padł po tym, jak Donovan Edwards potknął się w środku pola pod koniec biegu z 19 jardów.

Michigan połączyło długą serię niszczycieli, aby przed przerwą zmniejszyć prowadzenie Illinois do sześciu, ale to był najlepszy mecz w ataku przez cały dzień. Uderzenie na 65 jardów w drugiej połowie doprowadziło do zablokowania gola z gry, a uderzenie na odległość 69 jardów składające się z 12 zagrań zakończyło się w połowie czwartej kwarty przechwytem.

Nie można liczyć na to, że atak Wolverines przełamie ważne zagranie, chyba że będzie ono rozgrywane w biegu. Złapanie TE Colstona Lovelanda z 29 jardów było jedynym zagraniem UM na dystansie ponad 20 jardów, aż do złapania z 20 jardów przez Hogana Hansena w ostatniej jeździe na śmieci. Kalel Mullings rzucił się 19 razy na 87 jardów, a Tuttle został zwolniony pięć razy.

Tuttle zakończył mecz 20 z 32 podań na 208 jardów i dwa straty. Jego łączny dystans pieszych podkreśla, jak wiele problemów miał stan Michigan z rzucaniem piłki nożnej. To najwięcej jardów, jakie Wolverines rzucili przez cały sezon, ponieważ UM QB rzucili w meczu na odległość ponad 200 jardów zaledwie dwa razy przez cały sezon.

Biorąc pod uwagę, że Tuttle jest trzecim QB zespołu w sezonie, po Orjim i Davisie Warrenie, wydaje się całkiem jasne, że na grę podań nie ma magicznego rozwiązania. A biorąc pod uwagę, że w listopadzie pozostały mecze z nr 2 w Oregonie, 16 w stanie Indiana i 4 w Ohio, stan Michigan może mieć szczęście, udając się w tym sezonie na osiem zwycięstw.