Low Cost-Fly

Trending News Updates

Nr 13 BYU pozostaje niepokonany, poprawia się do 7:0 po zwycięstwie 38:35 w ostatniej minucie nad Oklahoma State | Tiger’s Media

Jake Retzlaff podał do Dariusa Lassitera i zdobył przyłożenie z 35 jardów, gdy drużyna BYU z numerem 13 pokonała Oklahoma State 38-35. (Sterty zdjęć AP/Spenserów)

Nr 13 BYU pozostał niepokonany i poprawił swój bilans do 7:0, 4:0 w Big 12 po zwycięstwie 38-35 Stan Oklahoma w piątkowy wieczór w Provo w stanie Utah.

Jake’a Retzlaffa uderzyć Dariusz Lassiter za przyłożenie z 35 jardów na 11 sekund przed końcem meczu i zwycięstwo. Retzlaff podał na 221 jardów, dwa gole i dwa przechwyty, wykonując 13 z 26 podań. Lassiter miał sześć przyjęć na 132 jardy i zwycięski niszczyciel czołgów.

Wydawało się, że OSU ma szansę na zwycięstwo Brennana Presleya strzelił gola po podaniu z 6 jardów Alana Bowmana na 1:13 przed końcem meczu objął prowadzenie, kończąc 17-grywkę i 76-jardową jazdę, która zakończyła się wynikiem 8:26. Cowboys zmierzyli się z 3. i 13. z linii 35 jardów BYU po karze za falstart. Ale OSU dostało pierwszą próbę, a Bowman uderzył Presleya po podaniu z 21 jardów.

BYU Willa Ferrina na początku czwartej kwarty kopnął bramkę z gry z odległości 41 jardów i dał zielone światło. Zakończyło to 11 partii i 52 jardy po tym, jak obie drużyny zamieniły przyłożenia na remis 28-28.

Pod koniec trzeciej kwarty Cougars objęli prowadzenie 28-21 po złapaniu z 34 jardów i Keelana Marionaktóry wbiegł po lewej stronie linii bocznej i zdobył bramkę. Jednak na początku czwartej kwarty drużyna Oklahoma State szybko wróciła do remisu. The Cowboys zakończyli dziewięć partii na 70 jardów podwójnym podaniem od Presleya do Bowmana, który przebiegł 16 jardów i zdobył przyłożenie.

Bowman zakończył grę z 92 jardami po podaniu 11 z 19, przyłożeniu i przechwycie. Olliego Gordona II poprowadził Cowboys w biegu z 107 jardami i dwoma wynikami na 16 prowadzących. Presley złapał pięć podań na 43 jardy i dał zielone światło.

Garretta Rangela rozpoczął grę na pozycji rozgrywającego w drużynie Oklahoma State. Wykonał 6 z 9 podań na 51 jardów, dokonując przyłożenia i przechwytu.

Rangel opuścił jednak boisko po biegu na odległość 54 jardów i najwyraźniej doznał kontuzji ramienia lub obojczyka pod koniec drugiej kwarty. Bowman przejął kontrolę przy QB, a Cowboys strzelili gola po pośpiechu z 2 jardów Olliego Gordona II i prowadzili 21-14, a do przerwy pozostało 0:32.

BYU podróżuje do UCF w najbliższą sobotę pierwszy z dwóch kolejnych meczów wyjazdowych. W następnym tygodniu Cougars grają z rywalem wewnątrzstanowym Utah w pojedynku „Święta Wojna”.