Low Cost-Fly

Trending News Updates

Były kicker Saints, Will Lutz, sugeruje, że okrzyki kibiców podczas zwycięstwa Broncos nie były skierowane w jego stronę | Tiger’s Media

Will Lutz wraca do Nowego Orleanu. Niegdysiejszy zawodnik Pro Bowl wykonał wszystkie cztery próby rzutów z gry, aby pomóc drużynie Denver Broncos wyjść na prowadzenie 33-10. Zwycięstwo nad Świętymi Czwartkowa noc.

Jednak Lutz zauważył wyraźne buczenie wiernych Świętych podczas gry.

Po czwartkowym meczu Lutz w mediach społecznościowych publicznie skrytykował swojego byłego trenera Dennisa Allena.

„Ech, chyba wiemy, kogo wyrzucono z budynku” Lutz napisałEmotikon z uśmiechem. „Wszyscy kochani, WhoDatNation”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Will Lutz (3) i Riley Dixon (9) z Denver Broncos świętują zdobycie gola z gry w pierwszej kwarcie przeciwko New Orleans Saints, 17 października 2024 r. w Caesars Superdome w Nowym Orleanie. (Gus Stark/Getty Images)

Allen, który objął stanowisko głównego trenera po ustąpieniu Seana Paytona na krótki czas, w tym sezonie spotkał się z krytyką. W przerwie były obrońca Seattle Seahawks zapytał Richarda Shermana Święci próbowali i zasugerowali zawodnikom, że nie mają nic przeciwko zwolnieniu trenera.

Legenda NFL Troy Aikman rozdziera „leniwych” skrzydłowych Cowboys po przegranej w ataku

„Nie chcą oddawać odbiorów. Nie chcą odgrywać akcji. To dobrzy gracze. Tyrann Mathieu jest dobrym graczem. Najłatwiejsza przeszkoda w jego życiu… i ją upuszcza” powiedział Sherman Czas emisji Prime Video.

„Widzę chłopaków, którzy nie próbują zajmować się noszeniem piłki ani odbiorem. Nie rozumiem tego. To tak, jakby chcieli zwolnić swojego trenera. Na tym polega wysiłek, jaki podejmują”.

Po meczu Allen zlekceważył widoczne obawy o bezpieczeństwo swojej pracy.

Dennisa Allena i Seana Peytona

Główny trener New Orleans Saints Dennis Allen (po lewej) rozmawia z głównym trenerem Denver Broncos Seanem Paytonem po meczu w czwartek, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie. (AP Photo/Gerald Herbert)

Po przekonującym zwycięstwie w dwóch pierwszych meczach sezonu Santas przegrali pięć meczów z rzędu. Rozczarowujące ostatnie kilka tygodni być może spowodowało rozczarowanie niegdyś dumnych fanów. Ostatnia porażka spowodowała masowe odejście z Caesars Superdome w czwartej kwarcie.

złapany na kamerze Jeden z fanów niósł na głowie torbę z napisem „Life After Drew”, a inni trzymali transparenty z prośbą o pomoc.

Święty wielbiciel trzyma znak

Fan Saints podczas meczu pomiędzy Denver Broncos a New Orleans Saints w Caesars Superdome, 17 października 2024 r. w Nowym Orleanie. (Gus Stark/Getty Images)

W wiadomości zwrócono uwagę na sukces, jaki franczyza odniosła w związku z rozgrywającym Drewa Breesa. Pięciokrotny All-Pro przeszedł na emeryturę po sezonie 2020 i od tego czasu Saints nie zakwalifikowali się do sezonu posezonowego.

Brees został wprowadzony do Galerii Sław Świętych w przerwie czwartkowego meczu.