Low Cost-Fly

Trending News Updates

Dowódcy QB Jayden Daniels wcześnie opuści mecz z Panthers, wykluczony z powodu kontuzji żeber | Tiger’s Media

Pomimo utraty Jaydena Danielsa, Commanders nadal mieli szansę na zapierające dech w piersiach zwycięstwo nad Panthers w niedzielne popołudnie. (Greg Fiume/Getty Images)

Rozgrywający Washington Commanders, Jayden Daniels, w niedzielne popołudnie doznał kontuzji żebra po zwycięstwie 40-7 nad Carolina Panthers.

Chociaż nie wrócił, rezerwowy Marcus Mariota bez problemu dokończył grę i poprowadził Dowódców do zwycięstwa.

Daniels opuścił boisko w pierwszej kwarcie po oddaniu kilku mocnych strzałów po tym, jak pobiegł z piłką w pierwszym podaniu, co doprowadziło do zdobycia gola z gry i podwyższenia wyniku na 10:0 po dogrywce. Obrona rozpoczęła mecz wyborem 6. Widziano, jak Daniels chwytał się za żebra, wstając po wślizgu. Pracując z trenerami na uboczu, wyraźnie odczuwał ból.

Po próbie odrzucenia piłki nieco na bok, Daniels wyszedł do szatni. Schodząc z boiska na Northwest Stadium, mocno uderzył hełmem w ziemię.

Zastąpił go rezerwowy Marcus Mariota. Dowódcy uznali, że powrót Danielsa z powodu kontuzji żebra jest wątpliwy, po czym wykluczyli go z gry do końca meczu tuż po przerwie. Szczegóły jego kontuzji nie są znane, ale mama Danielsa przekazała obiecujące informacje w mediach społecznościowych w połowie drugiej kwarty. W drugiej połowie Danielsa widziano na uboczu w zwykłym ubraniu.

Daniels wykonał 2 z 2 na 6 jardów w powietrzu i miał trzech prowadzących na 50 jardów po ziemi.

Daniels dominuje w tym sezonie, co jest jego pierwszym sezonem w lidze po kampanii Heisman Trophy z LSU zeszłej jesieni. Nowicjusz wszedł do niedzielnego pojedynku z 1404 jardami i sześcioma przyłożeniami oraz zaledwie dwoma przechwytami, prowadząc Commanders na początek 4-2. W każdym meczu poza swoim debiutem w NFL rzuca na co najmniej 230 jardów i zanotował serię czterech zwycięstw z rzędu przed porażką 30:23 z Baltimore Ravens w zeszłym tygodniu. Daniels w tej porażce trafił 24 z 35 na 269 jardów i miał dwa przyłożenia.

Podczas gdy Mariota miał problemy podczas swojej pierwszej jazdy – Dowódcy poszli trzy razy z dystansu i od razu musieli uderzyć – podczas drugiego przejazdu wykonał pięć zagrań i 59 jardów przyziemienia, zwiększając prowadzenie Waszyngtonu do 17. Odwracając się Brian Robinson zaliczył tę akcję czterema runami, w tym swoim przyziemieniem z 8 jardów, które nastąpiło po tym, jak Noah Brown wykonał interwencję w podaniu, co zapewniło dowódcom pozycję do zdobycia bramki. W tym momencie dowódcy mieli 118 ze 120 jardów na ziemi.

Mariota zakończył rzut 18 z 23 na 205 jardów i miał dwa przyłożenia w 33-punktowym zwycięstwie. Tuż przed przerwą trafił Zacha Ertza, który zdobył przyłożenie z 12 jardów, co dało drużynie prowadzenie 27-0 do przerwy, a następnie w trzeciej kwarcie trafił Bena Sinnotta, który zdobył wynik z 3 jardów. Robinson zakończył mecz z 71 jardami i przyłożeniem na 12 prowadzących, a Terry McLaurin miał 98 jardów na sześciu prowadzących.

Andy Dalton zakończył rzuty 11 z 16 na zaledwie 93 jardy i dwa przechwyty w przegranej dla Panthers, które teraz przegrały cztery z rzędu i spadły do ​​1-6 w sezonie. Również pod koniec czwartej kwarty na krótko zastąpił go Bryce Young, mimo że przejął pracę od Younga na początku sezonu. Chuba Hubbard poprowadził ich po ziemi z 52 jardami w biegu i zdobył ich jedyne przyłożenie.

Commanders, którzy w tym sezonie mają bilans 5-2, w przyszłym tygodniu będą gospodarzami Chicago Bears.